Łukasz Tusiński zablokował portal PoloniaOle.pl

Łukasz Tusiński – jeden z uczestników zmowy mającej na celu likwidację klubu KKS Polonia Warszawa i przekazanie I-ligowej licencji PZKosz na rzecz prywatnej spółki Jakuba Górskiego Projekt 1P – zablokował portal PoloniaOle.pl informujący m.in. o działaniach na szkodę KKS Polonia. Portal zostanie wkrótce wznowiony pod nową domeną.

Łukasz Tusiński dokonał likwidacji portalu w wyniku zawłaszczenia przez niego domeny Polonia Ole.pl. Postępek ten to oczywista próba cenzury, zakneblowania ust oponentom ujawniającym niewygodną prawdę o przestępczej działalności grupy osób, z którą jest powiązany i w stosunku do której zostało złożone do prokuratury powiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę spółki KKS Polonia Warszawa.

Redakcja portalu Polonia Ole! deklaruje, że nie zamierza ustępować wobec przemocy. „W pełni podtrzymujemy wszystkie informacje, które były przez nas publikowane w ostatnich miesiącach na temat działalności prowadzonej przez część członków Zarządu i Rady Nadzorczej oraz udziałowców KKS Polonia na niekorzyść spółki” – ogłosiła.

Nadal działa profil PoloniaOle na Facebooku, gdzie wciąż dostępne będą informacje o działalności sportowej Polonii Warszawa, Fundacji Nasza Warszawa i postępowaniu prokuratorskim w sprawie działań na szkodę klubu KKS Polonia Warszawa. Portal „Polonia Ole!” zostanie wkrótce reaktywowany pod nową domeną, a w najbliższych dniach ukaże się kolejny numeru biuletynu „Basket Polonia Ole!”, który zapowiada się niezwykle ciekawie.

Pismo przesłane do Fundacji Nasza Warszawa przez Łukasza Tusińskiego w dniu 18 sierpnia 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *