Rozpoczynamy współpracę z Fundacją Patriotyzm i Wolność

We wtorek 7 czerwca przedstawiciele Fundacji Nasza Warszawa podpisali list intencyjny w sprawie współpracy z Fundacją Patriotyzm i Wolność kierowaną przez znanego przedsiębiorcę i działacza społecznego Artura Zawiszę.

Wychodząc z wyznawanych wspólnie wartości patriotycznych, obie fundacje zadeklarowały chęć wspólnych działań na rzecz „wychowania młodego pokolenia w duchu pielęgnowania polskości oraz podtrzymania tradycji i świadomości narodowej”.

W porozumieniu zawarte zostały dwa planowane wspólne przedsięwzięcia. Pierwszym z nich jest doprowadzenie do „powołania w Warszawie patriotycznej organizacji sportowej”. Drugi punkt zakłada współpracę w dziele „budowy w stolicy naszego kraju Areny Narodowej, czyli społecznej i ogólnopolskiej hali widowiskowo-sportowej o pojemności minimum dwudziestu tysięcy miejsc, pełniącej funkcje społeczne, sportowe, estradowe, wystawiennicze i komercyjne”.

– Nasze porozumienie to ważny krok w dziele konsolidacji środowisk patriotycznych w stolicy, które pragną działać na rzecz naszego kraju i miasta poprzez realizację bardzo konkretnych działań służących dobru obywateli i rozwojowi Warszawy – komentował prezes Fundacji Jarosław Popiołek.

Porozumienie podpisali w imieniu Fundacji Patriotyzm i Wolność Artur Zawisza i Tomasz Bartosiak oraz Jarosław Popiołek i Jacek C. Kamiński w imieniu Fundacji Nasza Warszawa.

List Intencyjny podpisuje fundator i prezes Fundacji Patriotyzm i Wolność Artur Zawisza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *